Skupština komore

Skupština Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2020. - 2024.

Članovi Skupštine Komore s područja

Područnog odbora Osijek

Adam Agotić, dipl.ing.geod.
Robert Kiš, ing.geod.
Slaven Gašpar, mag.ing.geod. et geoinf.
Antonija Majić, dipl.ing.geod.
Ivan Bazo, dipl.ing.geod.
Davor Milas, ing.geod.
Dinko Spahija, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja

Područnog odbora Varaždin

Vesna Kovač, dipl.ing.geod.
Augustin Dušek, mag.ing.geod. et geoinf.
Marko Mlinarić, dipl.ing.geod.
Tihana Artič, dipl.ing.geod.
Irena Iličić, dipl.ing.geod.
Zoran Šarić, dipl.ing.geod.
Lovro Gradišer, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja

Područnog odbora Rijeka

Adrijan Jadro, dipl.ing.geod.
Branko Kleković, dipl.ing.geod.
Daria Došen, mag.ing.geod. et geoinf.
Ivan Sobol, dipl.ing.geod.
Toni Modrušan, dipl.ing.geod.
Tamara Leverić, dipl.ing.geod.
Kristina Opatić, mag.ing.geod. et geoinf.

Članovi Skupštine Komore s područja

Područnog odbora Split

Marko Pilić, mag.ing.geod. et geoinf.
Ivan Plazibat, dipl.ing.geod.
Angelina Mrša, dipl.ing.geod.
Tino Šarolić, dipl.ing.geod.
Ivan Barbalić, dipl.ing.geod.
Ivan Kalina, dipl.ing.geod.
Pjero Puttilli, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja

Područnog odbora Zagreb

dr.sc. Blaženka Mičević, dipl.ing.geod.
Ilija Barišić, dipl.ing.geod.
Ivo Nazifovski, mag.ing.geod. et geoinf.
Nataša Kapov Kostovski, dipl.ing.geod.
Vedran Peran, mag.ing.geod. et geoinf.
Martin Lončarić, dipl.ing.geod.
Boško Matić, mag.ing.geod. et geoinf.

Skupština Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2017. - 2020.

MANDAT 2017. - 2020.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA OSIJEK

Vladimir Krupa, dipl.ing.geod.
Denis Križanac, dipl.ing.geod.
Igor Mihelić, dipl.ing.geod.
Darko Milošević, dipl.ing.geod.
Adam Agotić, dipl.ing.geod.
Nela Toth, dipl.ing.geod.
Mario Tomić, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA VARAŽDIN

Mladen Babić, dipl.ing.geod.
Siniša Kirinić, dipl.ing.geod.
Ninoslav Radaković, dipl.ing.geod.
Marija Kovačević, mag.ing.geod. et geoinf.
Rajko Horvat, dipl.ing.geod.
Damir Oštrek, dipl.ing.geod.
Jeronim Moharić, mag.ing.geod. et geoinf.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA RIJEKA

Siniša Ramić, dipl.ing.geod.
Goran Lipovšćak, dipl.ing.geod.
Branko Kleković, dipl.ing.geod.
Željko Belobrajdić, dipl.ing.geod.
Dragan Furić, dipl.ing.geod.
Berislav Vragović, mag.ing.geod. et geoinf.
Marijan Vlainić, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA SPLIT

Robert Klojčnik, dipl.ing.geod.
Zdravko Smoljan, dipl.ing.geod.
Angelina Mrša, dipl.ing.geod.
Ivica Ogresta, dipl.ing.geod.
Zoran Marin, dipl.ing.geod.
Krste Turčinov, dipl.ing.geod.
Tino Šarolić, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA ZAGREB

Borna Gradečak, dipl.ing.geod.
Goran Tisanić, dipl.ing.geod.
Dario Tušek, dipl.ing.geod.
Kristijan Krznarić, dipl.ing.geod.
Mladen Rapaić, dipl.ing.geod.
dr.sc. Rinaldo Paar, dipl.ing.geod.
Sandra Lacković, mag.ing.geod. et geoinf.

Skupština Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2013. - 2017.

MANDAT 2013. - 2017.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA OSIJEK

VLADIMIR KRUPA, dipl.ing.geod.
DENIS KRIŽANAC, dipl.ing.geod.
IGOR MIHELIĆ, dipl.ing.geod.
IVICA MIKIČIĆ, dipl.ing.geod.
DINKO SPAHIJA, dipl.ing.geod.
NELA TOTH, dipl.ing.geod.
MARIO TOMIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA VARAŽDIN

SINIŠA KIRINIĆ, dipl.ing.geod.
ZLATKO KRPELJEVIĆ, dipl.ing.geod.
DEJAN POSAVAC, dipl.ing.geod.
RAJKO HORVAT, dipl.ing.geod.
MLADEN BABIĆ, dipl.ing.geod.
DAMIR OŠTREK, dipl.ing.geod.
MARIN POPOVIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA RIJEKA

BRANKO KLEKOVIĆ, dipl.ing.geod.
SINIŠA RAMIĆ, dipl.ing.geod.
ŽELJKO BELOBRAJDIĆ, dipl.ing.geod.
DRAGAN FURIĆ, dipl.ing.geod.
BERISLAV VRAGOVIĆ, dipl.ing.geod.
MARIJAN VLAINIĆ, dipl.ing.geod.
SANJA MATIJAŠIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA SPLIT

ROBERT KLOJČNIK, dipl.ing.geod.
IVAN BILIĆ, dipl.ing.geod.
IVICA OGRESTA, dipl.ing.geod.
ZDRAVKO SMOLJAN, dipl.ing.geod.
ZORAN MARIN, dipl.ing.geod.
mr.sc. MARTINA BAUČIĆ, dipl.ing.geod.
dr.sc. IVANA RACETIN, dipl.ing.geod.

Članovi Skupštine Komore s područja PODRUČNOG ODBORA ZAGREB

ROBERT PAJ, dipl.ing.geod.
BORNA GRADEČAK, dipl.ing.geod.
DARIO TUŠEK, dipl.ing.geod.
KRISTIJAN KRZNARIĆ, dipl.ing.geod.
MLADEN RAPAIĆ, dipl.ing.geod.
OLGA BJELOTOMIĆ, mag.ing.geod. et geoinf.
SANDRA LACKOVIĆ, mag.ing.geod. et geoinf.

Skupština Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2009. - 2013.

MANDAT 2009. - 2013.

1. MLADEN BABIĆ, dipl.ing.geod.
2. mr.sc. MARTINA BAUČIĆ, dipl.ing.geod.
3. ŽELJKO BELOBRAJDIĆ, dipl.ing.geod.
4. IVAN BILIĆ, dipl.ing.geod.
5. MIJO BRKANAC, dipl.ing.geod.
6. VLATKO BROZOVIĆ, dipl.ing.geod.
7. SNJEŽANA FRANIĆ, mag.ing.geod.et geoinf.
8. DRAGAN FURIĆ, dipl.ing.geod.
9. BORNA GRADEČAK, dipl.ing.geod.
10. RAJKO HORVAT, dipl.ing.geod.
11. SINIŠA KIRINIĆ, dipl.ing.geod.
12. BRANKO KLEKOVIĆ, dipl.ing.geod.
13. ROBERT KLOJČNIK, dipl.ing.geod.
14. DENIS KRIŽANAC, dipl.ing.geod.
15. ZLATKO KRPELJEVIĆ, dipl.ing.geod.
16. VLADIMIR KRUPA, dipl.ing.geod.
17. KRISTIJAN KRZNARIĆ, dipl.ing.geod.
18. IGOR MIHELIĆ, dipl.ing.geod.
19. VLADIMIR MAJETIĆ, dipl.ing.geod.
20. ZORAN MARIN, dipl.ing.geod.
21. dr.sc. DANKO MARKOVINOVIĆ, dipl.ing.geod., ( članstvo u mirovanju)
22. SANJA MATIJAŠIĆ, dipl.ing.geod.
23. IVICA MIKIČIĆ, dipl.ing.geod.
24. IVICA OGRESTA, dipl.ing.geod.
25. DAMIR OŠTREK, dipl.ing.geod.
26. ROBERT PAJ, dipl.ing.geod.
27. DEJAN POSAVAC, dipl.ing.geod.
28. doc.dr.sc. IVANA RACETIN, dipl.ing.geod.
29. STJEPAN RAKITIĆ, dipl.ing.geod.
30. SINIŠA RAMIĆ, dipl.ing.geod.
31. IVAN REMETA, dipl.ing.geod.
32. DINKO SPAHIJA, dipl.ing.geod.
33. BERISLAV VRAGOVIĆ, dipl.ing.geod.
34. ZDRAVKO ZORIĆ, dipl.ing.geod.
35. KRUNOSLAV ŽIVKOVIĆ, dipl.ing.geod.