Područni odbori

Područni odbori Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2020. - 2024.

Članovi

Područnog odbora Osijek

Antonija Majić, dipl.ing.geod., predsjednica

Adam Agotić, dipl.ing.geod.
Robert Kiš, ing.geod.
Slaven Gašpar, mag.ing.geod. et geoinf.
Ivan Bazo, dipl.ing.geod.
Davor Milas, ing.geod.
Dinko Spahija, dipl.ing.geod.

Članovi

Područnog odbora Varaždin

Lovro Gradišer, dipl.ing.geod., predsjednik

Vesna Kovač, dipl.ing.geod.
Augustin Dušek, mag.ing.geod. et geoinf.
Marko Mlinarić, dipl.ing.geod.
Tihana Artič, dipl.ing.geod.
Irena Iličić, dipl.ing.geod.
Zoran Šarić, dipl.ing.geod.

Članovi

Područnog odbora Rijeka

Kristina Opatić, mag.ing.geod. et geoinf., predsjednica

Adrijan Jadro, dipl.ing.geod.
Branko Kleković, dipl.ing.geod.
Daria Došen, mag.ing.geod. et geoinf.
Ivan Sobol, dipl.ing.geod.
Toni Modrušan, dipl.ing.geod.
Tamara Leverić, dipl.ing.geod.

Članovi

Područnog odbora Split

Angelina Mrša, dipl.ing.geod., predsjednica

Marko Pilić, mag.ing.geod. et geoinf.
Ivan Plazibat, dipl.ing.geod.
Tino Šarolić, dipl.ing.geod.
Ivan Barbalić, dipl.ing.geod.
Ivan Kalina, dipl.ing.geod.
Pjero Puttilli, dipl.ing.geod.

Članovi

Područnog odbora Zagreb

Vedran Peran, mag.ing.geod. et geoinf., predsjednik

dr.sc. Blaženka Mičević, dipl.ing.geod.
Ilija Barišić, dipl.ing.geod.
Ivo Nazifovski, mag.ing.geod. et geoinf.
Nataša Kapov Kostovski, dipl.ing.geod.
Martin Lončarić, dipl.ing.geod.
Boško Matić, mag.ing.geod. et geoinf.

Područni odbori Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2017. - 2020.

MANDAT 2017. - 2020.

ČLANOVI PODRUČNOG ODBORA OSIJEK

Vladimir Krupa, dipl.ing.geod.
Denis Križanac, dipl.ing.geod.
Igor Mihelić, dipl.ing.geod.
Darko Milošević, dipl.ing.geod.
Adam Agotić, dipl.ing.geod.
Nela Toth, dipl.ing.geod.
Mario Tomić, dipl.ing.geod.

ČLANOVI PODRUČNOG ODBORA VARAŽDIN

Mladen Babić, dipl.ing.geod.
Siniša Kirinić, dipl.ing.geod.
Ninoslav Radaković, dipl.ing.geod.
Marija Kovačević, mag.ing.geod. et geoinf.
Rajko Horvat, dipl.ing.geod.
Damir Oštrek, dipl.ing.geod.
Jeronim Moharić, mag.ing.geod. et geoinf.

ČLANOVI PODRUČNOG ODBORA RIJEKA

Siniša Ramić, dipl.ing.geod.
Goran Lipovšćak, dipl.ing.geod.
Branko Kleković, dipl.ing.geod.
Željko Belobrajdić, dipl.ing.geod.
Dragan Furić, dipl.ing.geod.
Berislav Vragović, mag.ing.geod. et geoinf.
Marijan Vlainić, dipl.ing.geod.

ČLANOVI PODRUČNOG ODBORA SPLIT

Robert Klojčnik, dipl.ing.geod.
Zdravko Smoljan, dipl.ing.geod.
Angelina Mrša, dipl.ing.geod.
Ivica Ogresta, dipl.ing.geod.
Zoran Marin, dipl.ing.geod.
Krste Turčinov, dipl.ing.geod.
Tino Šarolić, dipl.ing.geod.

ČLANOVI PODRUČNOG ODBORA ZAGREB

Borna Gradečak, dipl.ing.geod.
Goran Tisanić, dipl.ing.geod.
Dario Tušek, dipl.ing.geod.
Kristijan Krznarić, dipl.ing.geod.
Mladen Rapaić, dipl.ing.geod.
dr.sc. Rinaldo Paar, dipl.ing.geod.
Sandra Lacković, mag.ing.geod. et geoinf.

Područni odbori Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2013. - 2017.

MANDAT 2013. - 2017.

Članovi PODRUČNOG ODBORA OSIJEK

VLADIMIR KRUPA, dipl.ing.geod.
DENIS KRIŽANAC, dipl.ing.geod., predsjednik
IGOR MIHELIĆ, dipl.ing.geod.
IVICA MIKIČIĆ, dipl.ing.geod.
DINKO SPAHIJA, dipl.ing.geod.
NELA TOTH, dipl.ing.geod.
MATIO TOMIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi PODRUČNOG ODBORA VARAŽDIN

MLADEN BABIĆ, dipl.ing.geod., predsjednik
ZLATKO KRPELJEVIĆ, dipl.ing.geod.
DEJAN POSAVAC, dipl.ing.geod.
RAJKO HORVAT, dipl.ing.geod.
SINIŠA KIRINIĆ, dipl.ing.geod.
DAMIR OŠTREK, dipl.ing.geod.
MARIN POPOVIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi PODRUČNOG ODBORA RIJEKA

BRANKO KLEKOVIĆ, dipl.ing.geod.
SINIŠA RAMIĆ, dipl.ing.geod., predsjednik 
ŽELJKO BELOBRAJDIĆ, dipl.ing.geod.
DRAGAN FURIĆ, dipl.ing.geod.
BERISLAV VRAGOVIĆ, dipl.ing.geod.
MARIJAN VLAINIĆ, dipl.ing.geod.
SANJA MATIJAŠIĆ, dipl.ing.geod.

Članovi PODRUČNOG ODBORA SPLIT

ROBERT KLOJČNIK, dipl.ing.geod., predsjednik
IVAN BILIĆ, dipl.ing.geod.
IVICA OGRESTA, dipl.ing.geod.
ZDRAVKO SMOLJAN, dipl.ing.geod.
ZORAN MARIN, dipl.ing.geod.
mr.sc. MARTINA BAUČIĆ, dipl.ing.geod.
dr.sc. IVANA RACETIN, dipl.ing.geod.

Članovi PODRUČNOG ODBORA ZAGREB

ROBERT PAJ, dipl.ing.geod.
BORNA GRADEČAK, dipl.ing.geod.
DARIO TUŠEK, dipl.ing.geod.
KRISTIJAN KRZNARIĆ, dipl.ing.geod.
MLADEN RAPAIĆ, dipl.ing.geod.
OLGA BJELOTOMIĆ, mag.ing.geod. et geoinf.
SANDRA LACKOVIĆ, mag.ing.geod. et geoinf.

Područni odbori Hrvatske komore ovlaštenih inženjera geodezije u mandatu 2009. - 2013.

MANDAT 2009. - 2013.

Članovi područnog odbora Osijek

1. VLATKO BROZOVIĆ, dipl.ing.geod.
2. DENIS KRIŽANAC, dipl.ing.geod.
3. VLADIMIR KRUPA, dipl.ing.geod.
4. IGOR MIHELIĆ, dipl.ing.geod.
5. IVICA MIKIČIĆ, dipl.ing.geod.
6. STJEPAN RAKITIĆ, dipl.ing.geod.
7. DINKO SPAHIJA, dipl.ing.geod.


Članovi područnog odbora Rijeka

1. ŽELJKO BELOBRAJDIĆ, dipl.ing.geod.
2. DRAGAN FURIĆ, dipl.ing.geod.
3. BRANKO KLEKOVIĆ, dipl.ing.geod.
4. VLADIMIR MAJETIĆ, dipl.ing.geod.
5. SANJA MATIJAŠIĆ, dipl.ing.geod., ( članstvo u mirovanju)
6. SINIŠA RAMIĆ, dipl.ing.geod.
7. BERISLAV VRAGOVIĆ, dipl.ing.geod.


Članovi područnog odbora Split

1. mr.sc. MARTINA BAUČIĆ, dipl.ing.geod.
2. IVAN BILIĆ, dipl.ing.geod.
3. ROBERT KLOJČNIK, dipl.ing.geod.
4. ZORAN MARIN, dipl.ing.geod.
5. IVICA OGRESTA, dipl.ing.geod.
6. doc.dr.sc. IVANA RACETIN, dipl.ing.geod.
7. ZDRAVKO ZORIĆ, dipl.ing.geod.


Članovi područnog odbora Zagreb

1. SNJEŽANA FRANIĆ, mag.ing.geod.et geoinf.
2. BORNA GRADEČAK, dipl.ing.geod.
3. KRISTIJAN KRZNARIĆ, dipl.ing.geod.
4. dr.sc. DANKO MARKOVINOVIĆ, dipl.ing.geod., ( članstvo u mirovanju)
5. ROBERT PAJ, dipl.ing.geod.
6. IVAN REMETA, dipl.ing.geod.
7. KRUNOSLAV ŽIVKOVIĆ, dipl.ing.geod.